Naujienos
2017-01-11
„Trakai“ kausis dėl „Winter CUP“ taurės

Sausio 9 dieną pasiruošimą naujajam sezonui pradėsiantys „Trakų“ futbolininkai vos po penkių dienų stos į kovą su Rygos FS klubu. Šiomis rungtynėmis Vilniaus „Sportimos“ manieže startuos „Winter CUP“ turnyras.

Šiame turnyre iki šiol varžydavosi tik latvių klubai, tačiau šiemet prie jų prisidėjo ir trys ekipos iš Estijos bei Lietuvos. Mūsų šaliai turnyre atstovaus Marijampolės „Sūduva“, Utenos „Utenis“ ir „Trakai“.

„Nors tai ir neoficialus turnyras, tačiau turnyruose vis tiek yra dedama daugiau pastangų nei šiaip paprastose draugiškose rungtynėse. Natūralu, kad tikslų šiam turnyrui nekeliame, bet pasitikrinti su Baltijos šalių klubais, neabejotinai „Trakams“ išeis į naudą“, – apie sprendimą dalyvauti „Winter CUP“ turnyre sakė klubo sporto direktorius Virmantas Lemežis.

Dėl taurės varžysis visi aštuoni Latvijos aukščiausiosios lygos klubai, jau minėti trys Lietuvos bei dar trys – iš Estijos.

Turnyro tvarkaraštis:

Sausio 14 d. Numatoma nuo 14.00 val. „Trakai“ – Rygos FS („Sportima“).

Sausio 26 d. 12.30 val. „Trakai“ – FK „Liepaja“ („Sportima“).

Tolimesnį tvarkaraštį organizatoriai pateiks artimiausiu metu. Planuojama, kad turnyras baigsis vasario viduryje.

Priminsime, kad pirmas oficialias rungtynes „Trakai“ žais vasario 26 dieną – LFF supertaurės rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“, o dar po savaitės laukia ir A lygos startas rungtynėse su Kauno „Stumbru“


Įvertinkite

Įvertinkite mūsų paslaugas