Naujienos
2018-04-25
Vilniaus mokyklų šventė 2018

Aktyviausioms sostinės mokykloms – staigmenos ir dovanos

 

Vilniaus miesto savivaldybė, Viešoji įstaiga ,,Sportas ir poilsis” drauge su „Sveiku miestu“ inicijuoja didžiausią mokyklų šventę ir kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas (mokyklas, gimnazijas, progimnazijas) ir jų auklėtinius (moksleivius) sudalyvauti ,,Vilniaus mokyklų šventėje 2018”.

Vilniaus mokyklų šventė – puiki proga „Pamatyti. Išbandyti. Pasirinkti.”

„Kai pirmą kartą organizavome šią šventę „Sportimos“ arenoje praėjusiais metais, buvome išties maloniai nustebinti, kokie smalsūs ir aktyvūs yra sostinės moksleiviai, ir kad vienos dienos visiems moksleiviams nepakanka, todėl šiais metais šventė vyks dvi dienas, o programa ir sporto šakos, fizinio aktyvumo priemonės bus parengtos pagal amžiaus grupes, siekiant kokybiškai pravesti moksleiviams pažintines pamokėles“, – pasakoja „Sveiko miesto“ vadovas Mantas Paulauskas.

Gegužės 4 d. (penktadienį) renginio programa bus organizuojama 1-4 klasių moksleiviams, o gegužės 5 d. (šeštadienį) programa bus orientuota į 5-12 klasių moksleivius.

Renginio metu – sporto šakų ir užsiėmimų įvairovė

„Šiuo projektu siekiame sudominti įvairaus amžiaus moksleivius, supažindinti juos su įvairiomis sporto šakomis. Vilniaus mokyklų moksleiviams parodyti, koks yra svarbus fizinis aktyvumas bei sveikas gyvenimo būdas. skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra labai naudingas”, –  teigia VšĮ „Sportas ir poilsis“ direktorė Edita Stundžiaitė.

Abi renginio dienas sostinės moksleiviai galės išbandyti gatvės gimnastiką, žolės riedulį, gatvės rankinį, šaudymą iš lanko, beisbolą, futbolą,  fechtavimą, diskgolfą, tradicinius ir netradicinius kovos menus (aikido, capoeira, boksas, dziudo, sambo, imtynių sportas, kt.) – šių užsiėmimų metu moksleiviai bus taip pat skatinami ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti, nuo ko reikia pradėti, norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti.

Moksleiviai galės ir „kitaip“ sudalyvauti aktyvioje užsiėmimų pertraukoje: išbandyti lankininkų kovas (šaudymą su strėlėmis), smagiai ir aktyviai pašokinėti ant batutų, ir pripučiamų pramogų bei sudalyvauti masinėje moksleivių mankštoje.

 

Registruotis galima jau dabar

Gegužės 4 d. pradinių klasių moksleiviams šventė startuos nuo 9 val. ir tęsis iki 14 val., gegužės 5-ąją vyresniems mokyklų atstovams programa prasidės nuo 13.30 val. ir truks iki 18 val.

GEGUŽĖS 4 DIENOS PROGRAMA
(1-4 klasių moksleiviams):

9.00 – 9.45 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

9.45 – 10.00 val. – RENGINIO ATIDARYMAS / ,,IMPULS" MANKŠTA / INSTRUKTAŽAS

10.00 – 12.30 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS

12.30 – 13.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA / PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

13.00 - 13.45 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS

13.45 – 14.00 val. – RENGINIO PABAIGA


GEGUŽĖS 5 DIENOS PROGRAMA
(5-12 klasių moksleiviams):

13.30 – 14.00 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

14.00 – 14.15 val. – RENGINIO PRADŽIA / ,,IMPULS" MANKŠTA / INSTRUKTAŽAS

14.15 – 16.45 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS

16.45 – 17.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA/ PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

17.00 -18.00 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS

18.00 – 18.15 val. - RENGINIO PABAIGA

Savo muzika įkvėps DJ Mamania (G&G Sindikatas) ir DJ Justinez

 Šventės dalyvius savo muzika įkvėps DJ Mamania (G&G Sindikatas) ir DJ Justinez.

 Registracija į Vilniaus mokyklų šventę vyksta iki gegužės 2 d. 15.00 val. Jau nuo dabar mokyklų atstovai (vadovai, mokytojai) kviečiami registruoti savo ugdymo įstaigos moksleivius (klases) į šventę internetu:http://bit.ly/2qnyock

Su savimi šventės dalyviai kviečiami turėti laisvalaikio aprangą ir avalynę (sportbačiai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys), tėvų sutikimus.

PROJEKTO TAISYKLĖS

Prašome dalyvius (jų atstovus) susipažinti su projekto taisyklėmis.

Renginio pagrindiniai uždaviniai – sudominti, įtraukti, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus miesto (rajono) moksleivius (vaikus ir jaunimą), interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Taip pat motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

Projektas yra skirtas parodyti mokyklinio amžiaus vaikams kas tai yra sportas, kaip jis atrodo grupėmis ir individualiai, kaip jis veikia jų sveikatą, požiūrį. Užsiėmimus jiems pravęs profesionalūs sporto treneriai, savo srities specialistai, žinomi šalies sportininkai.
Vilniaus mokyklų šventė 2018 yra viena iš 2018 metais įgyvendinamų kūno kultūros ir sporto plėtojimo, vaikų ir jaunimo socializacijos programų priemonių.

TAISYKLĖS (NUOSTATAI)

DALYVIO (-IŲ) SUTIKIMAS

1. Dalyvis (-iai) ar jo (-jų) atstovas (-ai) užsiregistravęs į edukacines pamokas patvirtina, kad perskaitė šiuos nuostatus, supranta juos, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada juos vykdyti.

2. Registruodamasis dalyvis (-iai) ar jo atstovas (-ai) patvirtina, kad žino, jog dalyvauja sporto ir aktyvaus laisvalaikio projekte, kuriame gali patirti sužalojimų, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
3. Už nepilnamečius (iki 18 m. amžiaus) dalyvius, jų sveikatos išsaugojimą projekto (pamokų) metu, atsako jų globėjai (mokyklos, klasės atstovai, auklėtojai).
4. Dalyvio (-ių), jų atstovai patvirtina, kad jis ir jo vaikai ar globotiniai yra sveiki, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems dalyvauti projekto vyksiančiuose užsiėmimuose. Dalyvis (-iai), jų atstovai atsisako nuo bet kokių pretenzijų organizatoriams, susijusių su jo ir jo vaikų ar globotinių sveikatos ar gyvybės klausimais.
5. Dalyvis (-iai), jų atstovas pasižada, kad projekto metu vyksiančiuose užsiėmimuose (sporto pamokėlėse) jo ir jo vaikų/ globotinių elgesys nesukels pavojaus kitų dalyvių ir organizatorių sveikatai ir nuosavybei bei gamtinei aplinkai.
6. Dalyvis (-iai), jų atstovas prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant: griūvimai, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu projekte.
7. Dalyviai (-iai), jų atstovas dalyvaudami projekte sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio (klasės, mokyklos narių) atvaizdu (-ais) būtų naudojami projekto informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais.

__________________________________________________, ______________________
Mokyklos (klasės) atstovo vardas, pavardė Parašas

Tėvų sutikimas 2018


Turite klausimų? Rašykite: info@sveikasmiestas.lt


Įvertinkite

Įvertinkite mūsų paslaugas